Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
   Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft                                         
         

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineServer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

               
serwery minecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin serwerów głosowych MineServer - Discord
Autor Wiadomość
MrManga Offline
CEO TS/DC
*************

Liczba postów: 3,044
Dołączył: Jun 2016
676
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
MrManga

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 1,481.00
Post: #1
Regulamin serwerów głosowych MineServer - Discord
[Obrazek: Ao6XrWH.png]

§1. OGÓLNE


§1.0. Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz niniejszy regulamin oraz jesteś zobowiązany do przestrzegania go.
§1.1. Korzystanie z naszych serwerów nie wiąże się z żadnymi opłatami.
§1.2. Wchodzenie na kanały głosowe (Poczekalnia HP oraz Poczekalnia WARZ) w dziale Centrtum Pomocy (12-22) bez potrzeby pomocy technicznej jest zabronione.
§1.3. Tworzenie zgłoszeń za pomocą Panelu Pomocy wiąże się z zachowaniem kultury oraz przekazywaniem potrzebnych treści informacyjnych poprzez wypełnienie odpowiedniego wzoru po utworzeniu zgłoszenia.
§1.4. Pisanie do administracji bądź rozmowa wiąże się z zachowaniem kultury. Administrator jest po to, by pomagać, jednak zakazuje się bezpodstawnego i nagminnego nadużywania jego czasu.
§1.5. Właściciel Serwera DSC zastrzega sobie wszystkie prawa do nagrań, tekstów, grafik czy prac, które pochodzą z naszej serwerowni.
§1.6. Użytkownik, który wykonał pracę na rzecz Serwera DSC, automatycznie przekazuje pełne prawa autorskie z chwilą przekazania owej pracy właścicielom serwerów.


§2. ZASADY SERWERA DISCORD


§2.0. Zabronione jest używanie nicków wulgarnych, obraźliwych, reklamujących inne serwery, profanujących miejsca bądź osoby.
§2.1. Zakaz podszywania się zarówno pod administratorów w celu otrzymywania korzyści oraz pod innych użytkowników w celach prowokacyjnych bądź obraźliwych.
§2.2. Zabrania się stosowania avatarów wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, pornograficznych, profanujących miejsca bądź osoby, rozpowszechniających złe zachowania, a także powodujących wstręt.
§2.3. Administracja ma prawo do zmiany nicku użytkownika w przypadku złamania §2.0.
§2.4. Administracja ma prawo do nałożenia kary czasowej w przypadku złamania §2.1. oraz §2.2.
§2.5. Zakazane jest wysyłanie linków odwołujących się do treści rasistowskich, erotycznych, wulgarnych, religijnych, niebezpiecznych linków.
§2.6. Zakazane jest wysyłanie nieodpowiednich plików/obrazów o treściach rasistowskich, erotycznych, wulgarnych, religijnych.
§2.7. Zakazane jest wysyłanie bądź posiadanie w opisie profilu DSC linków reklamujących inne Serwerownie Discord.
§2.8. Zakazuje się nagrywania wszelkich rozmów na kanałach głosowych, bez zgody pozostałych użytkowników przebywających na kanale. Wyjątkiem jest nagrywanie osób łamiących regulamin serwera
§2.9. Kategorycznie zabrania się wykorzystywania multikont w celu ominięcia aktywnej blokady nałożonej na głównym koncie. Administracji przysługuje prawo do zablokowania wszystkich kont w przypadku nagminnego tworzenia multikont służących do ominięcia blokady.
§2.10. Zakazuje się ujawniania danych osobowych, prywatnych i wrażliwych poprzez nick, opis, awatar lub w jakiejkolwiek innej postaci.
§2.11. Zakazuje się używania przekleństw, wszelkich treści bądź słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe bądź rasistowskie na kanałach tekstowych i głosowych.
§2.12. Kategorycznie zabrania się prowokowania użytkowników serwera do wszczęcia kłótni. Na osoby prowokujące pozostałych użytkowników może zostać nałożona kara.


§3. POSTANOWIENIA KOŃCOWE


§3.0. Powyższe zasady zostały ustanowione dla dobra wszystkich użytkowników serwera.
§3.1. Nie jesteśmy instytucją charytatywną, a więc nie pomagamy innym Serwerom Discord (wyjątkiem jest współpraca).
§3.2. Regulamin dotyczy każdego użytkownika, jak również administratora.
§3.3. Użytkownik ma prawo odwołać się od nałożonej kary do 10 dni od jej nadania za pośrednictwem działu odbanowań na forum mineserver.pl
§3.4. Administrator nie może nadużywać swoich praw. Jeśli taka sytuacja zaistniała, należy to zgłosić administratorowi o randze CEO DSC.
§3.5. Użytkownicy świadomie łamiący regulamin będą w zależności od stopnia wykroczenia odpowiednio karani.
§3.6. Pamiętaj o zachowaniu kultury i zakazie reklamowania innych serwerów.
§3.7. Administracja zastrzega sobie prawo do zmieniania bądź aktualizowania treści regulaminu bez uprzedniego informowania o tym użytkowników.
§3.8. Wszelkie sprawy, których nie ujęto w tutejszym regulaminie, obejmują przepisy prawa autorskiego, cywilnego oraz karnego Rzeczypospolitej Polskiej.
Oceny: aksaiko (+1)
05-July-2024 12:55:53
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości