Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
   Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft                                         
         

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineServer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

               
serwery minecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
[Odbanowanie Odrzucone] UB Forum i skarga w jednym
Autor Wiadomość
Mev_rey Offline
Zbanowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2023
Nick na Serwerze:
ky5

MineGold:
0.00
Post: #1
[Odbanowanie Odrzucone] UB Forum i skarga w jednym
Nazwa użytkownika zbanowanego: Mevus
Czy byłeś kiedyś karany na Naszej serwerowni: tak
Dlaczego chcesz dostać unbana: poniżej
Powód blokady: Twoje konto jest zbanowane. Powód bana: Warn 100%: Troll podanie, Nieumiejętne korzystanie z systemu reputacji.
Data nałożenia blokady: dziś
Moderator banujący: Trawsonek
Serwer: forum

Otrzymałem permanentną blokadę konta na forum mineserver.pl za nagromadzone warny:
• 80% - Troll Podanie
• 30% - Nieumiejętne korzystanie z systemu reputacji.
• 20% - Nieumiejętne korzystanie z systemu reputacji.

Początkowo szanowny Trawsonek uznał moje zgłoszenie za troll, chociaż było ono całkowicie zgodne z rzeczywistością i nie zawierało niczego niestosownego. Być może administrator uznał moje stwierdzenie, że życzenie śmierci to wymysł lewaków, za prowokację, ale tak nie było. Chociaż jest to sprzeczne z moimi własnymi przekonaniami, to postanowiłem dostosować się do zasad obowiązujących w tej społeczności, gdzie, jak wynika z wypowiedzi Trawsonka, można używać takich wyrażeń. Miałem nadzieję, że dzięki temu zwiększę swoje szanse na zaakceptowanie podania, ale niestety się to nie udało. Niemniej jednak, chciałbym podkreślić, że moje podanie było całkowicie poważne.

Nieumiejętne korzystanie z systemu reputacji – myślę, że chodzi tutaj o moje dwa punkty reputacji wobec Trawsonka. Pierwszy z nich brzmiał „lewicowa paranoja, najmadrzejszy minefoxowiec”. Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego, punkt reputacji odnoszący się do wypowiedzi Trawsonka z: https://mineserver.pl/Temat-Rozwi%C4%85z...#pid470705

Mam przekonanie, że wątek, który został założony, miał swoje uzasadnienie, a odpowiedź Trawsonka była dość abstrakcyjna. Jeśli uważa on skrót od życzenia śmierci za 'paranoję lewaków', to być może warto byłoby pomyśleć, czy nie jest to sygnał do rozważenia konsultacji psychiatrycznych. Co do punktu reputacji, uważam, że zawiera on dużo ironii, którą osoby o dwucyfrowym+ poziomie inteligencji zrozumiałyby od razu.

Ostatni nadany punkt reputacji Trawsonkowi, który brzmiał 'Troll konto', pojawił się tuż po tym, jak zobaczyłem negatywną ocenę mojego podania oraz przeczytałem pewne wcześniejsze posty Trawsonka, które wcześniej mi umknęły. Co do pierwszego aspektu, czyli negatywnej oceny mojego podania, uważam, że administrator przesadził, ponieważ nadal nie widzę w moim podaniu niczego niewłaściwego, co wyjaśniłem na początku. Jeśli chodzi o inne posty Trawsonka, które skłoniły mnie do podejrzenia, że jego ostatnie wypowiedzi to troll to jego stwierdzenie: 'Synek z takimi tekstami to nie do mnie, bo inaczej sobie pogadamy. Znowu Ci ego wybiło i skaczesz do wszystkich' w wątku: https://mineserver.pl/Temat-Skarga-Odrzu...jne-granie

Zachowanie Trawsonka, które przejawiało się używaniem takiej formy w rozmowie z graczem, dla mnie jest równoznaczne z trollowaniem. Zamiast udzielić poważnej odpowiedzi na poważną skargę gracza, Trawsonek zdecydował się na nieśmieszne żarty, które są nieodpowiednie. Autor skargi miał konkretne problemy związane z rozgrywką na serwerze PVP Classic, które chciałby rozwiązać. Na podstawie tych dwóch sytuacji oraz nawiązania do 'lewicowej paranoi' można wysnuć wniosek, że administrator działa w sposób prowokacyjny i kontrowersyjny. Dlatego zdecydowałem się użyć terminu 'Troll konto', aby opisać jego zachowanie. Nie ukrywam, że miałem zamiar złożyć skargę wcześniej, ale niestety nie miałem na to odpowiedniego czasu.

Oczekuję pełnego wyjaśnienia całej sytuacji, ze szczególnym uwzględnieniem rozmowy Opiekuna administracji z Trawsonkiem oraz możliwości odbanowania mojego konta na forum.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-September-2023 22:35:23 przez Mev_rey.)
07-September-2023 22:30:22
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #2
RE: UB Forum i skarga w jednym
Cytat:Początkowo szanowny Trawsonek uznał moje zgłoszenie za troll, chociaż było ono całkowicie zgodne z rzeczywistością i nie zawierało niczego niestosownego. Być może administrator uznał moje stwierdzenie, że życzenie śmierci to wymysł lewaków, za prowokację, ale tak nie było. Chociaż jest to sprzeczne z moimi własnymi przekonaniami, to postanowiłem dostosować się do zasad obowiązujących w tej społeczności, gdzie, jak wynika z wypowiedzi Trawsonka, można używać takich wyrażeń. Miałem nadzieję, że dzięki temu zwiększę swoje szanse na zaakceptowanie podania, ale niestety się to nie udało. Niemniej jednak, chciałbym podkreślić, że moje podanie było całkowicie poważne.

Z pewnością podanie było jak najbardziej na miejscu i wcale nie było kierowane prowokacją czy też zwykłem trollem. Zaznaczę też tylko, że to nie była moja opinia dot. tego czy te podanie było żartem.
Zaznaczę tylko, że miałeś zakaz składania podań, który mimo zmian opiekunów w dalszym ciągu jest w utrzymaniu.

Cytat:Nieumiejętne korzystanie z systemu reputacji – myślę, że chodzi tutaj o moje dwa punkty reputacji wobec Trawsonka. Pierwszy z nich brzmiał „lewicowa paranoja, najmadrzejszy minefoxowiec”. Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego, punkt reputacji odnoszący się do wypowiedzi Trawsonka z: https://mineserver.pl/Temat-Rozwi%C4%85z...#pid470705

Warn za nieumiejętne stosowanie punktów reputacji został nadany przeze mnie, gdy nadałeś równie zabawną reputację po odrzuceniu przeze mnie twojego podania, które było niczym innym jak próbą żartu, tylko że nikt się nie śmiał, no dobra poza tobą być może kto co lubi, ale to nie u nas. I był ten warn jeden być może podwójnie się nadało nie zmienia to faktu, że w ciągu jednego dnia uzbierałeś sobie warna 100% co skutkowało perm banem, żadna nowość w tejże kwestii.

Cytat:Mam przekonanie, że wątek, który został założony, miał swoje uzasadnienie, a odpowiedź Trawsonka była dość abstrakcyjna. Jeśli uważa on skrót od życzenia śmierci za 'paranoję lewaków', to być może warto byłoby pomyśleć, czy nie jest to sygnał do rozważenia konsultacji psychiatrycznych. Co do punktu reputacji, uważam, że zawiera on dużo ironii, którą osoby o dwucyfrowym+ poziomie inteligencji zrozumiałyby od razu.

Moje zdrowie psychiczne jest w porządku, dziękuje za troskę ale nie potrzebuje twoich porad. Jeśli czyjeś zdanie uważa się za problemy psychiczne no to cóż mogę powiedzieć, że niezła abstrakcja. Na dobrą sprawę również mógłbym traktować tą skargę/odbanowanie jako zaburzenia etc. ale ja nie jestem psychiatrą Wink by takie rzeczy stwierdzać.

Cytat:Ostatni nadany punkt reputacji Trawsonkowi, który brzmiał 'Troll konto', pojawił się tuż po tym, jak zobaczyłem negatywną ocenę mojego podania oraz przeczytałem pewne wcześniejsze posty Trawsonka, które wcześniej mi umknęły. Co do pierwszego aspektu, czyli negatywnej oceny mojego podania, uważam, że administrator przesadził, ponieważ nadal nie widzę w moim podaniu niczego niewłaściwego, co wyjaśniłem na początku. Jeśli chodzi o inne posty Trawsonka, które skłoniły mnie do podejrzenia, że jego ostatnie wypowiedzi to troll to jego stwierdzenie: 'Synek z takimi tekstami to nie do mnie, bo inaczej sobie pogadamy. Znowu Ci ego wybiło i skaczesz do wszystkich' w wątku: https://mineserver.pl/Temat-Skarga-Odrzu...jne-granie

I na podstawie tego właśnie cię postanowiłem ukarać warnem. Nie to nie był troll to było stwierdzenie faktu, ale tak to niestety jest jak ktoś chce się wypowiadać na temat, o którym nic nie wie. Bywa i tak.

Cytat:Zachowanie Trawsonka, które przejawiało się używaniem takiej formy w rozmowie z graczem, dla mnie jest równoznaczne z trollowaniem. Zamiast udzielić poważnej odpowiedzi na poważną skargę gracza, Trawsonek zdecydował się na nieśmieszne żarty, które są nieodpowiednie. Autor skargi miał konkretne problemy związane z rozgrywką na serwerze PVP Classic, które chciałby rozwiązać. Na podstawie tych dwóch sytuacji oraz nawiązania do 'lewicowej paranoi' można wysnuć wniosek, że administrator działa w sposób prowokacyjny i kontrowersyjny. Dlatego zdecydowałem się użyć terminu 'Troll konto', aby opisać jego zachowanie. Nie ukrywam, że miałem zamiar złożyć skargę wcześniej, ale niestety nie miałem na to odpowiedniego czasu.

Jak już zmieniasz temat to wypadałoby go prześledzić DOGŁĘBNIE, a wcale to trudne nie jest, bo pierwsza skarga odrzucona znajduje się również w archiwum i również zawiera moją odpowiedź, krótką oraz na temat.

Cytat:Oczekuję pełnego wyjaśnienia całej sytuacji, ze szczególnym uwzględnieniem rozmowy Opiekuna administracji z Trawsonkiem oraz możliwości odbanowania mojego konta na forum.

Nie przewiduję odbanowania twojego konta za takie przewinienia w bardzo krótkim czasie (1 dzień).

W skrócie, piszesz jedno, a robisz drugie.
07-September-2023 22:53:43
Znajdź wszystkie posty
Mev_rey Offline
Zbanowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2023
Nick na Serwerze:
ky5

MineGold:
0.00
Post: #3
RE: UB Forum i skarga w jednym
Cytat:Z pewnością podanie było jak najbardziej na miejscu i wcale nie było kierowane prowokacją czy też zwykłem trollem.
Zaznaczę tylko, że miałeś zakaz składania podań, który mimo zmian opiekunów w dalszym ciągu jest w utrzymaniu.
Cieszę się, że się ze mną zgadzasz. Natomiast druga część wypowiedzi to kłamstwo, nie miałem żadnego zakazu składania podań. Pokaż mi wiadomość wysłaną do mnie, informującą mnie o czymś takim. Nie było też żadnego powodu, bym taki zakaz mógł otrzymać.

Cytat: Warn za nieumiejętne stosowanie punktów reputacji został nadany przeze mnie, gdy nadałeś równie zabawną reputację po odrzuceniu przeze mnie twojego podania, które było niczym innym jak próbą żartu, tylko że nikt się nie śmiał, no dobra poza tobą być może kto co lubi, ale to nie u nas. I był ten warn jeden być może podwójnie się nadało nie zmienia to faktu, że w ciągu jednego dnia uzbierałeś sobie warna 100% co skutkowało perm banem, żadna nowość w tejże kwestii.
Dziękuję uprzejmie za wyjaśnienie. Jednakże nie miałem świadomości, że przypadkowo kliknąłeś warna dwukrotnie, więc jest to informacja, której wcześniej nie posiadałem.

Cytat:Moje zdrowie psychiczne jest w porządku, dziękuje za troskę ale nie potrzebuje twoich porad. Jeśli czyjeś zdanie uważa się za problemy psychiczne no to cóż mogę powiedzieć, że niezła abstrakcja. Na dobrą sprawę również mógłbym traktować tą skargę/odbanowanie jako zaburzenia etc. ale ja nie jestem psychiatrą .
Cieszę się, że uważasz swoje zdrowie psychiczne za stabilne. Ja jednak mam odmienne zdanie, które uzasadniłem wcześniej. Co do drugiej części twojej wypowiedzi, to można w niej zauważyć kolejny przykład braku powagi w podejściu do roli administratora. Dostałeś poważną prośbę o zdjęcie blokady, więc powinieneś ją traktować odpowiednio. Niestety, nie przedstawiłeś żadnych argumentów, które uzasadniałyby, dlaczego mój wątek miałby być traktowany w kontekście, o którym piszesz.

Cytat: Jak już zmieniasz temat to wypadałoby go prześledzić DOGŁĘBNIE, a wcale to trudne nie jest, bo pierwsza skarga odrzucona znajduje się również w archiwum i również zawiera moją odpowiedź, krótką oraz na temat.
W sensie jaka zmiana tematu? Czy chodziło ci o „wniknięcie w dany temat”? Prośba o ponowne przeczytanie mojej prośby i skargi w jednym, jeśli nie. Natomiast jeżeli chodzi o tą sprawę - prześledziłem pierwszy oraz drugi wątek Kurtka i moje stanowisko pozostaje niezmienione. Różnice w naszych poglądach nie oznaczają, że moja ocena twojej reputacji jest nieodpowiednia. Mam do niej prawo, za to ty nie masz prawa mówić o niej jako „nieuzasadniona”.

Cytat: Nie przewiduję odbanowania twojego konta za takie przewinienia w bardzo krótkim czasie (1 dzień).
Że ty nie przewidujesz, to się nie dziwie, ja natomiast czekam na Opiekuna administracji. Jak widać twoje powody warna są zwyczajnie nie na miejscu – w szczególności jeśli chodzi o punkty reputacji i mam nadzieję, iż Opiekun będzie w stanie to również wyjaśnić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-September-2023 23:06:21 przez Mev_rey.)
07-September-2023 23:05:58
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #4
RE: UB Forum i skarga w jednym
Uzasadnienia twoich warnów, daleko szukać nie trzeba:
https://mineserver.pl/Temat-Podanie-Odrz...ODANIE-KY5
[Obrazek: lfAkTlb.png]

Mylisz się, traktuję twoją skargę/odbanowanie bardzo poważnie.

Co do zakazu składania podań to pewnością na wyciągnięcie ręki znajdę Ci tą wiadomość z przed prawie 2/3 lat.
07-September-2023 23:14:38
Znajdź wszystkie posty
Mev_rey Offline
Zbanowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2023
Nick na Serwerze:
ky5

MineGold:
0.00
Post: #5
RE: UB Forum i skarga w jednym
Cytat:Uzasadnienia twoich warnów, daleko szukać nie trzeba:
https://mineserver.pl/Temat-Podanie-Odrz...ODANIE-KY5

Ale czego ty nie rozumiesz? Co ci ponownie wytłumaczyć? Czy uważasz teraz, że podstawą dla moich warnów jest tylko ten konkretny temat? Bez problemu, możesz mi dać warna 80%, chociaż nie zgadzam się z tą decyzją, ale jakoś sobie poradzę.

Cytat:Z pewnością na wyciągnięcie ręki znajdę Ci tą wiadomość z przed prawie 2/3 lat.

No jeżeli używasz tego jako dowodu to wypadałoby go mieć. Nic takiego nie miało miejsca i są to pomówienia z twojej strony. Pomyliłeś mnie z Jackiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-September-2023 23:19:32 przez Mev_rey.)
07-September-2023 23:17:42
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #6
RE: UB Forum i skarga w jednym
Cytat:Ale czego ty nie rozumiesz? Co ci ponownie wytłumaczyć? Czy uważasz teraz, że podstawą dla moich warnów jest tylko ten konkretny temat? Bez problemu, możesz mi dać warna 80%, chociaż nie zgadzam się z tą decyzją, ale jakoś sobie poradzę.

Jak to wspomniałeś?:

Cytat:osoby o dwucyfrowym+ poziomie inteligencji zrozumiałyby od razu.

chyba, że się ciebie to nie tyczy.
07-September-2023 23:20:33
Znajdź wszystkie posty
Mev_rey Offline
Zbanowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2023
Nick na Serwerze:
ky5

MineGold:
0.00
Post: #7
RE: UB Forum i skarga w jednym
Gratuluję, kolejny raz mamy tutaj przykład "obiektywnego" i dojrzałego administratora. Nie potrafisz odpowiedzieć na moje słowa, skracając teraz to tylko do mojego podania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-September-2023 23:23:41 przez Mev_rey.)
07-September-2023 23:22:20
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #8
RE: UB Forum i skarga w jednym
(07-September-2023 23:22:20)Mev_rey napisał(a):  Gratuluję, kolejny raz mamy tutaj przykład "obiektywnego" i dojrzałego administratora. Nie potrafisz odpowiedzieć na moje słowa, skracając teraz to wcześniej tylko do mojego podania.

Odwróciłbym w drugą stronę, bo twój BAN właśnie m.in tyczy TWOJEGO PODANIA, a właśnie m.in o tym dyskutujemy czy nie?
07-September-2023 23:24:30
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!
Mev_rey Offline
Zbanowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2023
Nick na Serwerze:
ky5

MineGold:
0.00
Post: #9
RE: UB Forum i skarga w jednym
Cytat:Jak widać twoje powody warna są zwyczajnie nie na miejscu – w szczególności jeśli chodzi o punkty reputacji

Chciałem jeszcze raz podkreślić, że choć nie podzielam głównego zdania, na temat warna na poziomie 80%, to potrafię to zaakceptować, ponieważ widzę pewne argumenty, które go popierają. Samodzielnie wysnułem te "argumenty", ponieważ nie otrzymałem od ciebie żadnego konkretu w tej sprawie. Ważne jest, aby umieć czytać ze zrozumieniem.

Niestety, nie otrzymałem od ciebie przekonujących argumentów, które byłyby wskazaniem na to, że warny za reputację były zasłużone. Dodatkowo, nie dostałem od ciebie nawet odpowiedzi na moje argumenty w kwestii podania. Chciałbym podkreślić, że jestem gotów zostawić tę kwestię za sobą. //kwestie podania oczywiście

Twoje odpowiedzi wydają się być bardziej emocjonalne niż konstruktywne, co przypomina reakcję rozgoryczonego 12-latka, który nie zgadza się z czyjąś opinią.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-September-2023 23:34:29 przez Mev_rey.)
07-September-2023 23:30:28
Znajdź wszystkie posty
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #10
RE: UB Forum i skarga w jednym
Dobrze jako rozgoryczony 12-latek zaprezentuję Ci podstawność moich działań w regulaminie:

https://mineserver.pl/Temat-Regulamin-Fo...wer%C3%B3w

§1 Ogólne zasady
[...]
3. Karami za łamanie, uchylanie się od regulaminu są: warn, ban, utrata przywilejów lub praw na forum.
[...]
10. Wszystkie kary wymierzane są według nieokreślonego taryfikatora.

§2 Zasady Forum
[...]
3. Zakaz "trollowania" i karmienia "trolli".
[...]
12. Punkty reputacji należy stosować zgodnie z pojęciem słowa Reputacja. Zakazuje się niewłaściwego używania punktów reputacji (np. zabawa punktami, komunikowanie się przez punkty reputacji, punkt reputacji za punkt reputacji).

EDIT: https://mineserver.pl/Temat-Jak-zosta%C4...rekrutacji
07-September-2023 23:36:03
Znajdź wszystkie posty

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości