Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
   Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft                                         
         

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineServer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

               
serwery minecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 3 Głosów - 3.67 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Jak zostać ChatModeratorem? Zasady i proces rekrutacji
Autor Wiadomość
Trawsonek Offline
Naczelnik Forum
******************

Liczba postów: 9,769
Dołączył: Aug 2015
1586
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Trawsonek

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 234.40
Post: #1
Jak zostać ChatModeratorem? Zasady i proces rekrutacji

[Obrazek: lYmVZ0m.jpg]

Jak zostać ChatModeratorem? ZASADY i PROCES REKRUTACJI

[Obrazek: 580x30_pagebreak_01cdobp.png]


Przebieg rekrutacji:
Rekrutacje uruchamiane są w momencie kiedy obecna liczba osób w administracji nie wystarcza do utrzymania porządku na serwerze.

Rekrutacje pojawiają się na forum w dziale rekrutacje. Wówczas pojawia się dział oraz wątek informacyjny. To jest moment możliwości składania podań na wskazany serwer. Radzimy dokładnie czytać tekst ogłoszenia, gdyż jest w nim wiele szczegółów i wskazówek jak napisać podanie, weź je pod uwagę pisząc swoją aplikacje. Pytania w zależności od serwera i stanowiska mogą się różnić. Podania są na bieżąco analizowane przez administracje. Osoby, które przeszły do następnego etapu zapraszane są na wstępne rozmowy rekrutacyjne na Team Speak-u. Po zakończeniu rozmów ich skumulowane efekty oraz wyniki analiz są przedstawiane właścicielowi do akceptacji. Wyniki rekrutacji są ogłaszane na forum po podjęciu ostatecznych decyzji. Rekrutacje są zamykane dopiero w momencie, gdy liczba osób, które zostaną przyjęte do administracji jest wystarczająca.

Wątek rekrutacyjny zawsze zawiera spis oczekiwanych umiejętności na rekrutowane stanowisko. Lista jest specjalnie załączana do ogłoszenia, aby osoby składające podanie wiedziały, czego oczekujemy oraz na jakie umiejętności zwracamy uwagę na danym stanowisku.

Nie przeprowadzamy rekrutacji na serwer BestRPG.

Standardowa lista wymagań jakie znajdują się w wątku rekrutacyjnym z podziałem na sekcje i ważność:

Ogólne:
• Bardzo dobrze znać regulamin Naszych serwerów, forum oraz serwera głosowego,
• Umiejętność czytania ze zrozumieniem
• Nienaganna kultura osobista.

Team Speak, Discord i komunikacja:
• Obowiązek posiadania i używania Team Speak-a i Discorda,
• aktywność na TeamSpeak'u i Discordzie, aktywny udział w dyskusjach i zebraniach,
• obowiązkowo współpracować i kontaktować się na TeamSpeak'u lub Discordzie z resztą osób z Administracji,
• nie bać się swojego głosu, rozmawiać z innymi graczami,
• wchodzenie na Centrum Pomocy Minecraft na TeamSpeak'u i Discordzie,
• umieć poprosić o pomoc osoby z wyższą rangą i większym doświadczeniem, jeżeli czegoś się samemu nie rozumie lub nie potrafi rozwiązać - ta cecha będzie potrzebna częściej niż przypuszczasz.

Serwer:
• Zadbać o porządek na chacie pilnowanego trybu,
• trafnie oceniać sytuację,
• posiadać umiejętność wytłumaczenia nowemu graczowi od czego zacząć na danym trybie, potrafić wytłumaczyć o co chodzi i jaki jest cel danego trybu, o ile ma się o tym trybie wiedzę (tryby wskazane w podaniu),
• umiejętności hamowania emocji i zachowania pełnego profesjonalizmu - to bardzo ważne!,
• nie nadużywać uprawnień dla własnych korzyści, nie faworyzować graczy, a tym bardziej swoich znajomych, bezstronność!,
• bycie odpowiednim wzorem dla graczy - przekłada się to na kulturę osobistą,
nauczyć się rozpoznawać cheaty, skill’a gracza,
nauczyć się sprawdzania graczy pod kątem posiadanych wspomagaczy na programach Team Viewer/AnyDesk.

Forum:
• Aktywność na forum, znajomość forum, tematów na forum, umiejscowienia poradników do najczęstszych problemów,
• regularne rozwiązywanie skarg.

Znajomość pluginów oraz doświadczenie zdobyte na innych serwerach będą dodatkowymi atutami, choć nie są warunkiem koniecznym.

Podania osób ukaranych czarną listą będą pozostawiane bez rozpatrzenia w czasie odbywania w/w kary i w okresie próby po uznaniu kary za wykonaną - 3 lat.


Aspekty oceny podań:


Komunikacja:
Jak sami pewnie zauważyliście kluczowy jest dla Nas aspekt komunikacji. Dlatego aktywne korzystanie z serwera głosowego jest tak ważne. Jeśli aktywnie uczestniczysz w życiu serwerowni komunikując się z innymi graczami/administracją na Team Speak-u i weszło Ci to już w nawyk na pewno będzie to brane pod uwagę.

Wielu z Was angażuje się również w Naszą serwerownie dodatkowo. Wstępując do społeczności kanałów Premium na TS-ie macie możliwość stałego kontaktu z Nami, udziału w Ekipach Projektowych nowych trybów, udziału w spotkaniach koncepcyjnych i przedstawiania swoich pomysłów, budowania i pomocy na trybach nawet jako normalny gracz. Dzięki temu znamy Was bardzo dobrze i po kilku miesiącach współpracy z Wami jesteśmy w stanie ocenić bardzo dobrze czy ktoś się nadaje czy nie. Ma to kluczowe znaczenie dla nas.

Zachowanie na serwerze
Oczywistym jest, jeśli używasz wulgaryzmów, niestosownych skojarzeń, prowokujesz do kłótni bądź nie przestrzegasz innych punktów regulaminów podanie jest odrzucane. Tak jak jest napisane wyżej wymagamy kultury osobistej i jest to ważny aspekt oceny podania. Na serwerze jest również analizowana aktywność, wiadomo nie wymagamy aby siedzieć na serwerze nie wiadomo ile godzin (tym bardziej afk). Jednak jeśli już jesteście to aktywne podejście do sytuacji napotkanych na trybach, wypowiedzi, umiejętne dobieranie słów jest oceniane. Temat znajomości trybów, na których gracie. Jeśli już składasz podanie i piszesz, że znasz się na trybie np. Survival. To powinieneś potrafić wytłumaczyć nowej osobie (wytłumaczyć głosowo na TS-ie) o co chodzi, jakie są zasady, jakie komendy, jak najlepiej osiągnąć zamierzony cel, na co zwrócić uwagę oraz dać wskazówki. To jak opowiadasz o swoim trybie świadczy o tym co o nim myślisz i jakie masz podejście. A to w Twoich wypowiedziach słychać.

Forum
Owszem powinieneś być aktywny na forum, mieć konto i jeśli aplikujesz obowiązkowo znać regulamin i najważniejsze wątki. Umiejętność poruszania się po forum, znajdywania tematów, a przede wszystkim znajomość działu trybów na których się gra jest mile widziana. Czy ilość wątków na forum ma znaczenie? Ujmijmy to tak - to zależy jakich. Jeśli zdarzyło Ci się napisać dobry wątek koncepcyjny w działach trybowych - tak jest brany pod uwagę: ortografia, interpunkcja, stylistyka i układ myśli w wypowiedzi. Jeśli natomiast ograniczasz się wyłącznie do działu off-top - tam nie patrzymy. (Przez wątek mamy na myśli kilkanaście zdań gdzie przedstawiasz pomysł a nie jedno zdanie typu: "dodajcie nowe itemy do sklepu"). Sami pewnie zauważyliście, ze temat forum poruszany jest na samym końcu. Zdarza się czasami, ze podanie składa osoba z małą "historią" na forum - jednak z drugiej strony ma dziesiątki godzin spędzonych z nami na TS-ie, udziały w projektach, budowlach, testach i konfiguracjach trybów - wtedy wiadomo, że temat forum jest marginalnie traktowany w takim przypadku.

Czy nasuwa Ci się jakiś wniosek po przeczytaniu tego?
Komunikacja i kultura to podstawa, zatem od tego zacznij swoją przygodę.
Zapraszamy na Team Speak-a i na Nasze serwery. Baw się dobrze i poznawaj wielu wspaniałych ludzi.

Oceny: WojoXDF (+1), Szejsziii (+1), TerroR1881 (+1), Truskaweczka (+1), LadyLushi (+1), mavanai (+1), Pjoter6996 (+1), beuhz (+1), Hubro (+1), Dzem123 :) (+1), adam1372 (+1), Kiitkat (+1), Iven (+1), ManuriX (+1), olek2019 (+1), TheDancingDemon (+1), Krajtowsky (+1), Izzie (+1), Mifuzze (+1), GlenixPL (+1), jackpak (+1), Shormik (+2), adzent_ (+1)
14-December-2020 23:24:00
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości