Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!
   Witaj serdecznie na forum gdzie znajdziesz swój ulubiony Serwer Minecraft                                         
         

Serwery Minecraft

Witaj, Serwery Minecraft - nie przypadkiem znalazłeś największe forum internetowe Minecraft w Polsce Serwery Minecraft które tu znajdziesz pozwolą Ci miło spędzić czas, poznasz nowych wspaniałych ludzi i przeżyjesz fantastyczne przygody! Jednoczymy ludzi uwielbiających Gry i Minecraft! Zagraj z Nami i odkryj fantastyczne Serwery No Premium! Zobacz co oferuje polecana przez Nas

Lista Serwerów MinecraftZarejestruj się bezpłatnie na forum! Oto niektóre z przywilejów:
 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Znajdziesz tutaj darmowe poradniki Minecraft,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, MineServer.pl to darmowe forum internetowe na którym dowiesz się jak zainstalować minecraft oraz jak grać w minecraft!
Szukałeś Serwerów Minecraft? Znalazłeś! Zarejestruj się, a zagraj z nami!

               
serwery minecraftWątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
[GTA] Akademia Taktyczna!
Autor Wiadomość
Aberforth Offline
Ekspert
******

Liczba postów: 299
Dołączył: May 2016
Nick na Serwerze:
Aberforth

Odznaczenia:

(
Zobacz Odznaczenia)

Poziom:
MineGold: 12.00
Post: #1
[GTA] Akademia Taktyczna!
Witam.
Jako że od dawna grywam na trybie Grand Theft Auto, innych trybach gdzie strzelanie jest podstawą oraz ogarniam plugin crackshot, który odpowiada za bronie palne w Minecrafcie nabyłem sporą wiedzę na temat zastosowania, trików i przydatnych sztuczek oraz zachowania wszelakich broni. Otwieram w tym dziale serię pod tytułem Akademia Taktyczna Tutaj dowiecie się wszystkiego o strzelaniu i może pomoże wam to w grze, gdyż 80-70% graczy GTA nie umie strzelać ;P
Przedstawię Wam proste fakty oraz rzeczy o których mogliście nie mieć pojęcia w kilku "odcinkach" z tej serii. Proszę nie zamykać narazie wątku, bym nie musiał pisać wciąż nowych wątków.

*Koniec pie***** bez sensu*

Na dzisiejszą część zaplanowałem opowiedzieć Wam dokładnie o Snajperkach.

Snajperki

Podstawowe Informacje:

na GTA mamy 5 Snajperek:
- Karabin Snajperski
- SV-98 (esfał xd)
- Dragonov
- Barret 50 call
- PSG-1

Podałem wszystkie snajperki od najgorszej do najlepszej. Każda z nich wyposażona jest w zoom z podświetleniem, wystrzelone naboje trafiają w cel niemal natychmiastowo. Różnią się one przede wszystkim ilością amunicji w magazynku oraz damagem. Możecie go sprawdzić w opisie każdej z nich.

Koniec informacji dla nieogarów.

Zoom

Teraz chciałbym Wam opisać, dlaczego warto lub nie warto używać zbliżenia snajperki.

Jestem pewien, że wielu z Was uważa, że zbliżenie daje jedynie "łatwiejsze" wycelowanie - ponieważ obraz jest powiększony. Osobiście kiedy używam scope'a - nie z tego powodu.
Moim zdaniem w cel jest trafić w miarę łatwo również na zwykłym obrazie - nie jest to tak duży zoom żeby pokazać nam cele, których nie widzieliśmy bez zbliżenia.

Wadą zoomu jest to, że podczas zbliżania nasze poruszanie się jest bardzo ograniczone i chodzimy bardzo wolno. Kiedy przejdziemy do taktyk, zaprezentuję Wam na to skuteczny sposób.

Zaleta scope'a - jeśli ktoś z Was podczas strzelania używa Optifine'a mógł zauważyć, że czasami celuje prosto w głowę, a strzał wchodzi jakby trafił w nogi. Jednak proponuję wykonać takie samo doświadczenie podczas zbliżania. Macie wtedy większą szansę, że naprawdę strzał wejdzie za głowę.

Nie polecam:

1.Przybliżania w małych pomieszczeniach - w takim przypadku niemal zawsze trafimy głowę, a przybliżanie jest tu poprostu zbędne. No i koledzy mogą się z Was śmiać, że nie umiecie bez zooma trafić kogoś z 5 metrów Tongue

2.Zoomowania kiedy nie ma na to czasu - widziałem sporo graczy, którzy podczas walki na otwartej przestrzeni nie otwierali ognia od razu, tylko zatrzymywali się, przybliżali, mierzyli i dopiero oddawali strzał. W pojedynku z groźniejszymi lub uzbrojonymi graczami zanim wystrzelicie będziecie martwi.

3.Zoomowania podczas pościgu CIA/FBI. Jeśli goni was jedna z tych jednostek, wystarczy odwrócić się i strzelić głowę - Moby "rushują" na Was po prostej linii, nie robiąc zwodów i zbędne jest tu, zatrzymywanie się, mierzenie ze scopem...

Ze względu na łatwiejsze strzelenie heada (mam na myśli samą kwestię mechaniki broni, nie naszego celowania w głowę) Polecam

1.Zzoomować, kiedy wiemy gdzie chowa się przeciwnik i celujemy w miejsce, z którego najpewniej wyjdzie.

2.Mamy na to czas - nikt inny nie próbuje nas zaatakować, a przeciwnik jest raczej ospały i nie spodziewamy się po nim dziwnych taktyk.

3.Kiedy przeciwnik jest daleko, np ponad 50m od nas i biega na boki lub skacze. Uwierzcie mi że wtedy zbliżenie może być przydatne.

Taktyki

Taktyka Nr.1
WALLHACK

Pierwsza Taktyka dotycząca snajperek jest dość trudna do wykonania, jeśli nie korzystacie często ze snajperki. Napewno nie będzie Wam to dobrze wychodzić za pierwszym razem. A jest to technika, którą nazwałem WALLHACKIEM - wychylający zza rogu przeciwnik nawet nas nie zobaczy, a dostaje głowę. Zwykle wtedy na czacie zaczyna się coś takiego:
[Lvl.0]<NickGracza> >> ABEFORT TY ŁOLHAKA MASZ JAK MNIE TRAFILESI!1
Nie polecam się zbytnio przejmować. Przywykniecie Wink
Teraz przejdźmy do wykonania.
1. Po pierwsze, taktyka ta działa na rogach, zza których wychodzi przeciwnik.
2, Aby poprawnie ją wykonać, najpierw należy odsunąć się od "okupowanego" narożnika
DLACZEGO : Im dalej od celu staniecie, tym mniej będziecie musieli poruszać myszką, by posuwać celownik za poruszającym się przeciwnikiem. Jeśli stoicie 5 kratek od wroga, który biegnie w bok, będziecie musieli bardzo szybko przesuwać za nim celownik. Stojąc 50 kratek od niego, wystarczy lekkie przesuniecię myszki, by go nacelować.
3. Teraz kwestia praktyki i wyćwiczenia - kiedy już widzicie nick przeciwnika lub w inny sposób wiecie, że znajduje się za rogiem i będzie chciał wyjść, musicie tak wymierzyć strzał, aby trafił go w głowę, kiedy ledwo wysunie się zza rogu.
Najpierw, praktykując, nabierzecie umiejętność trafienia zanim nie wysunie się w całości.
Następnie prawdopodobnie opanujecie oddawanie strzałów tak, by po wysunięciu zaledwie kilku pixeli otrzymał strzał
A w końcu, jak ja, będziecie już niemal zawsze rozpoznawać, co przeciwnik zamierza zrobić, czy będzie wychylał, "rushował" czy może podpuszczał (Taktyki zaprezentuję za chwilę.) Jeśli chodzi o podpuszczanie, przeciwnik, który wie że celujecie w róg, może próbować nabierać Was na to, że wychodzi zza rogu. Mam na myśli wychylanie i szybkie cofanie. Również są 2 rodzaje tej taktyki (zaprezentowane za chwilę) Pamiętajcie, że WALLHACK, to dośc trudna, wymagająca czasu technika.

Taktyka Nr.2
Opuszczanie ostrzeliwanego miejsca
(Anty-Taktyka WALLHACKA)

Teraz zaprezentuję Wam, jak wybrnąć z sytuacji, gdy ktoś wobec nas stosuje taktykę WALLHACK - ostrzeliwuje naszą kryjówkę tak, że wychodząc od razu trafi nas jego pocisk niemal "przez ścianę"

Podtaktyka 1.
Wychylanie
Prosta, lecz bardzo ryzykowna taktyka. Pierwszy etap to zlokalizowanie pozycji wroga - możemy to zrobić na 2 sposoby.
1.Wychylenie - wysuwamy się na chwilę zza rogu, patrzymy w kierunku osaczającego nas snajpera, i chowamy by nie dostać w główkę Tongue
Wtedy wiemy gdzie przeciwnik się kampi, prawdopodobnie stoi na shifcie i patrzy w narożnik.
2.Stajemy przy rogu i klikamy F5 - zmieniamy perspektywę, dzięki czemu możemy patrzeć co się dzieje za rogiem, nie wychylając się. Zdecydowanie łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób.

Kiedy wiemy gdzie stoi przeciwnik, stosujemy taktykę Wychylenie - wyglądamy zza rogu ze snajperką (nie polecam tutaj zoomować, gdyż trafi was na stówę) , oddajemy strzał możliwie jak najcelniej w przeciwnika (niemal dokładną pozycję znamy z punktów wyżej) i chowamy się, gdyż nawet od 1 głowy przeciwnik nie zginie. (Chyba że ma mało życia.) Powtarzamy do skutku.
To była jedna z banalniejszych taktyk, teraz kolejna z tego typu:

Podtaktyka Nr.2
Rushowanie
Tutaj musimy mieć raczej lepsze umiejętności strzeleckie. Taktyka opiera się w większości na nabraniu jak największej prędkości i "zrushowaniu" narożnika, tak aby wyskoczyć zza niego i wybiec na przestrzeń, otwierając ogień na przeciwnika. Przedtem również dobrze jest sprawdzić pozycję wroga, za pomocą podpowiedzi wyżej.
Jeśli chodzi o sam "rush" na narożnik, można to zrobić na kilka sposobów.
1. Sprint - zwykłe wybiegnięcie przed narożnik, zdecydowanie najgorszy sposób, nie polecam go.
2. Sprint + Skok - dużo lepszy sposób, przeciwnik ma mniejszą szansę na trafienie Was. Pamiętajcie od razu rozpocząć ogień, nie czekać na zbliżanie itp
3.Walenie w spację - działa tylko jeśli mamy nad sobą sufit (pomieszczenie/przestrzeń na dwie kratki wysokości, czyli nie możemy skakać) W tak niskich pomieszczeniach sprintowanie + walenie w spacje pozwala nam rozwinąć większą prędkość niż przy normalnym sprincie, dzięki czemu może nas być trudniej trafić. Można połączyć z Sprint + Skok

Podtaktyka Nr.3
Podpuszczanie

Chodzi tu o wychylanie się zza rogu i powtórne chowanie. Możemy to wykorzystać na 2 sposoby:
1.Zdenerwowany snajper może oddać strzał, gdy zobaczy ruch, a wtedy możecie wychylić i strzelić, ponieważ przeciwnik nie może strzelać maszynowo ze snajperki
2. Powtarzać poprzedni punkt i liczyć liczbę strzałów, jeśli wiecie jaką snajperkę ma przeciwnik, możecie wiedzieć kiedy będzie musiał przeładować i podczas tej czynności wychylić i łatwo go zabić.

Taktyka Nr.3
Skok z mostu

Taktyka prosta do wytłumaczenia - chodzi tu o trafienie głowy skacząc z mostu/dachu itp. Dość trudna - mi nie zawsze się udaje.
Jedyne co mogę poradzić, to spróbować albo nacelować przeciwnika, skoczyć i przesuwać celownik w górę za przeciwnikiem, po czym oddać strzał, lub celować w tym samym pionie gdzie znajduje się przeciwnik, jednak nad niego i postarać się oddać strzał w momencie pokrycia się celownika z wrogiem.
Tutaj - praktyka czyni mistrza

Taktyka Nr.4
Snajperka + Shotgun + Nóż = Level + Natychmiastowa śmierć
Ta Taktyka wykorzystuje Snajperkę, Shotguna oraz nóż/kij/sztylet
Można wykonać ją tylko z bardzo bliskiej odległości i raczej kiedy przeciwnik nas nie widzi, lub nie podejrzewa nas o atak.
Krok 1:
Bez zbliżania, celujemy szybko w głowę wroga z kilku metrów, oddajemy strzał, po czym od razu skaczemy naprzód, gdyż przeciwnik odleciał kilka metrów w przód po otrzymaniu strzału.
Krok 2:
W skoku przełączamy migiem na shotguna i oddajemy strzał z jak najbliższej odległości we wroga.
Krok 3:
Szybko przełączamy na na przykład sztylet i dobijamy płonącego przeciwnika.
Dzięki takiej taktyce zalicza nam zabicie do statystyk, zyskujemy +1 gracz do levela oraz jest to bardzo szybki proces.
UWAGA
Działa to używając PSG-1/Barret50call , Strzelba bojowa lub Broń Myśliwska oraz dowolnej broni białej. Nie polecam stosować na uzbrojonych graczy.

Taktyka Nr.5
ZSZ

Taktyka, dla której nazwę wymyśliłem Z S Z - Zoom, Strzał, Zoom.
Również polecam popraktykować jakiś czas tę taktykę.
Opiera się ona na "wyuczonym" szeregu kliknięć myszki, Lewy przycisk, Prawy przycisk, Lewy przycisk, a wszystko to w przeciągu jakiejś sekundy. Pozwala nam to na szybkie przemieszczanie się i oddawanie strzałów - PRZYKŁAD: biegniemy na sprincie, skaczemy i wyskakujemy na ulicę gdzie stoi wróg. Patrzymy się w jego stronę, wykonujemy ZSZ, lewy, prawy,lewy, dzięki czemu zoom koryguje nasz strzał, oddajemy strzał i wyłączamy od razu zbliżenie, możemy od razu skoczyć znów naprzód i włączyć sprinta, by wróg miał trudność z trafieniem nas. Wszystko to powinniśmy wykonać bardzo szybko. Jak mi się potem uda może wstawię filmik jak to powinno wyglądać, póki co nie mam możliwości, ale chyba zrozumieliście.

Taktyka Nr.6
Przeładowanie
Często napewno macie z kimś Pojedynek Snajperów - jesteście na otwartej przestrzeni i strzelacie do siebie. Często nie uda wam się zabić przeciwnika i musicie przeładować broń.
Dobrze jest w takim wypadku podczas ładowania broni skakać na boki jak najdziklej, w lewo, w prawo, nie polecam do przodu i do tyłu oraz w górę. Najlepiej by skoki były różnej długości, mniejsze większe, oraz by były jak najbardziej nie przewidywalne, np 2 skoki w prawo, 3 w lewo, 1 w prawo, 2 w lewo itp.

Taktyka Nr.7
Przeładowanie v.2.0

Czasem podczas Pojedynku Snajperów zdaży się, że obaj musicie przeładować, bo np macie te same snajperki. W GTA jest wiele miejsc, które mogą was osłonić podczas ładowania. Powiedzmy, że walczycie na ulicy, i obydwaj naraz chowacie się za jakimiś rogami by przeładować. Polecam po naładowaniu od razu skoczyć znów do ataku, nie czekać aż przeciwnik zrobi to pierwszy, ponieważ kiedy pierwsi wychodzicie z kryjówki możecie celować w róg, gdzie schował się wróg i zastosować technikę WALLHACKA, a jeśli będziecie się za długo chować i przeciwnik pierwszy wróci na miejsce walki, możecie mieć problem z wydostaniem się zza ściany, rogu itp, gdyż to on zastosuje taktykę na Was.

Taktyka Nr.8
Okrążanie

Proste do wytłumaczenia, gorsze do zrobienia - biegacie dookoła wroga. Polecam możliwie małe koło, by musiał robić zamaszyste ruchy myszką, ale nie za małe, by nie wyjął strzelby. Dobre do unikania strzałów, albo atakowania go ze snajperki

Taktyka Nr.9
Auto-Snajper

Bardzo droga taktyka, niezbyt często używana. Oddając strzał na GTA ze snajperki musicie naciągnąć iglicę po każdym strzale (słychać przesunięcie, nabój jest ładowany do komory wystrzału). To sprawia, że snajperki nie mogą strzelać maszynowo. Jednak - mając w pasku itemów wolne miejsca, możecie kupić więcej snajperek, np 3-4 i oddawać strzały z każdej po kolei, nie ładując iglic, na przykład : strzał z 1, strzał z 2, strzał z 3 itp, potem w każdej trzeba naciągnąć iglicę, nie możecie od razu strzelić. Uważajcie, łatwo się strollować, nie naciągniecie w którejś iglicy bo zapomnicie, a gdy będziecie jej potrzebować, i klikniecie prawym naciągniecie iglicę, a nie od razu wystrzelicie. Osobiście kiedyś korzystałem z tej techniki, ale teraz mam za dużo innych broni.

Taktyka Nr.10
Kampienie

Najprostsza z możliwych, opiera się na skitraniu się na : drzewie, dachu, czymkolwiek, siedzenie na Shift z włączonym zoomem w dość popularnym miejscu i ściąganie wszystkich po kolei.

Taktyka Nr.11
AntySlow

Zbliżanie daje nam w snajperkach spowolnienie, ogranicza nasze poruszanie. Mam na to sposób - skacząc na sprincie nasze ruchy są niemal tak szybkie jak bez zoomu ;p Wystarczy trzymać W, spację i klawisz odpowiadający za sprint (u mnie R)

Na dzisiaj to tyle, nie wiem kto przeczytał całe, przyznam że chciałem tu napisać jeszcze o karabinach, jednak nie chcę tak przeciążać waszych mózgów Tongue
Mam nadzieje że niektórym to pomoże, dowiecie się czegoś, nauczycie, może walki na GTA będą ciekawsze.
Pozdrawiam wszystkich,
Aberforth
PS. Proszę nie zamykać, będę tu pisał kolejne "odcinki" Akademii ;f
Oceny: SniperProKox (+1), PitrKox (+1), kiroPL (+1), Matikox25 (+1), juratan (+1), GandalfTheGrey (+1), TatarekPL (+1), SuicideSquad (+1), Kuba333 (+1), Janek789 (+1), Giercarz (+1), lukasz12345678 (+1), Admin (+5), maciejek10101010 (+1), Dinner (+1), Walcownik (+1), ksksla (-1), 1Zuza1 (+1)
08-November-2016 17:22:56
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!
1Zuza1 Niedostępny
Polski Eminem

Liczba postów: 465
Dołączył: Jun 2016
Nick na Serwerze:
1zuza1

Odznaczenia:

(
Zobacz Odznaczenia)

Poziom:
MineGold: 29.77
Post: #2
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Fajne, przyda się Big Grin
08-November-2016 17:24:57
Znajdź wszystkie posty
Aberforth Offline
Ekspert
******

Liczba postów: 299
Dołączył: May 2016
Nick na Serwerze:
Aberforth

Odznaczenia:

(
Zobacz Odznaczenia)

Poziom:
MineGold: 12.00
Post: #3
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
(08-November-2016 17:24:57)1Zuza1 napisał(a):  Fajne, przyda się Big Grin

Dzięki Tongue Ale wiem, że napewno nie przeczytałaś całego xD
Oceny: ziom1337 (+1), lukikoks (+1), Rafal1997PL (+1)
08-November-2016 17:27:58
Znajdź wszystkie posty
Rafal1997PL Offline
Dyskutant
*****

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2016
37
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Rafal1997PL

MineGold: 0.00
Post: #4
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
spoko leci pluseł. xd
08-November-2016 17:42:44
Znajdź wszystkie posty
Deszczyk_Szymon Niedostępny
Zbanowany

Liczba postów: 566
Dołączył: Aug 2016
Nick na Serwerze:
Deszczyk_Szymon

Odznaczenia:

(
Zobacz Odznaczenia)

Poziom:
MineGold: 0.00
Post: #5
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Bardzo fajne Aber zlap plusa Smile
08-November-2016 17:56:19
Znajdź wszystkie posty
Walcownik Offline
☠Warning!☠
*****

Liczba postów: 241
Dołączył: May 2016
208
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
Walcownik

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 0.00
Post: #6
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Przeczytałem całe (nudziło mi się w autobusie). Napewno się przyda Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: image.php?di=VAMN]
08-November-2016 17:56:43
Znajdź wszystkie posty
Dinner Offline
Zbanowany

Liczba postów: 1,501
Dołączył: May 2016
Nick na Serwerze:
Dinner

Odznaczenia:

(
Zobacz Odznaczenia)

Poziom:
MineGold: 9.50
Post: #7
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Ja przeczytałem cały! Choć muszę przyznać, że niektóre nazwy mnie zaskoczyły XD, ale tak ogólnie to przydatne dla tych co nie wiedzą jak strzelać by chociaż w 30% mieć szanse, że się trafi i może nareszcie będzie więcej graczy, z którymi będą ciekawsze pojedynki, bo nie z bólem serca muszę przyznać, że takie pojedynki zdarzają się bardzo rzadko i moja walka przeważnie trwa z 3,5s.. Good job abi, ale jak to podpatrzą wrogie gangi to będzie im łatwiej nas pokonać ;s
Taka rada ode mnie: Nie trzeba się tego uczyć na pamięć, jak serio zaczniecie na poważnie traktować pojedynki to wszystkiego się nauczycie sami i wszystko zapamiętacie błyskawicznie i będziecie bez zastanowienia ten szeroki wachlarz technik jakimi obdarzył Was Aberforth stosować i wygrywać tym samym all pojedynki. I Aber jak napiszesz już Tuty do all broni to napisz jeszcze jeden łączący wszystkie bronie np. jakieś zastosowania np. snajpa shotgun i dobić pistolem czy coś.
Oceny: ziom1337 (+1), lukikoks (+1), Giercarz (+1)
08-November-2016 17:58:00
Znajdź wszystkie posty
KaCpErUs000 Offline
Dyskutant
*****

Liczba postów: 164
Dołączył: Aug 2016
16
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
CreepyStar

MineGold: 0.00
Post: #8
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Dobra robota! Jak ktoś to w 100% ogarnie to szacun, bo faktycznie takich koxów na ms jest może 5/10.
08-November-2016 18:24:15
Znajdź wszystkie posty
Hobbs
Wspieram Forum

Liczba postów: 6969
Dolaczyla: Jan 2012
Reputacja: 777

MineGold: 777.77

Serdecznie polecamy serwis który pomoze Ci zdobyc Ci polubienia, subskrybcje, followersów i rozbudowac Twoje socialmedia!
maciejek10101010 Offline
Pianista
******

Liczba postów: 352
Dołączył: Apr 2016
-12
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
maciejek10101010

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
MineGold: 0.00
Post: #9
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Bardzo fajny i przydatny poradnik dla świeżych graczy. Dla niektórych lepszych na pewno również. Daje Ci plusika bo widać, że się napracowałeś Big Grin

Tak gram gdy mi się nudzi, jestem PIANISTĄ!


[Obrazek: tumblr_lztls7q5qo1qm58yu.gif]
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
08-November-2016 18:39:24
Znajdź wszystkie posty
trolface584 Offline
Błyskotliwy
***

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2016
4
+
Pomogłem? Daj Diaxa!
Nick na Serwerze:
YoloNyga

MineGold: 0.00
Post: #10
RE: [GTA] Akademia Taktyczna!
Aber , nie trzeba stosowac tych taktyk , wystarczy dobrze strzelac , I wszystki bedzie izi
08-November-2016 19:36:06
Znajdź wszystkie posty

Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości